Крісло - шезлонг виготовлене з породи дерева ясен.
Витримує навантаження 150кг .
Крісло має три режима нахилу спинки.
Для зручного зберігання та транспортування крісло складається в одну лінію .
Сітка-сидіння плетене з 10 мм канату . Власне виробництво. Ручна робота.
Сітка-сидіння плетене з 10 мм канату . Власне виробництво. Ручна робота.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Максимально допустимая нагрузка | 150 кг |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Коричневый |
| Высота сидения | 45 см |
| Высота спинки шезлонга в верхнем положении | 100 см |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 140 см |
| Ширина | 75 см |
| Высота | 100 см |
| Вес | 13 кг |
Информация для заказа
- Цена: 2 800 ₴








