Гамак підвісний ( стійка в комплект не входить) виготовлений за оригінальним ручним методом плетіння, з якісних міцних та надійних матеріалів:
-Канат з поліпропіленовим сердечником та шовковою оболонкою товщиною 18 мм .
Достатня еластичність даного канату забезпечує комфортабельне довготривале зручне перебування на гамаку.
Розривне навантаження від 300-400 кг
-Дерев’яна опорна планка виготовлена з твердої породи дерева (Ясен) та перевірена на міцність та наявність дефектів в процесі виготовлення. Дана планка оброблена захистними матеріалами які забазпечують довготривале та надійне використання .
- Капроновий шнур застосовується для з’єднання основного канату. Не велика еластичність та висока міцність запобігає виникненню деформації, розтягнення та провисання гамака.
- Сталеві монтажні кільця високого класу міцності.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ReDes |
| Країна виробник | Україна |
| Максимально допустиме навантаження | 350 кг |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Довжина ложа | 2000 мм |
| Ширина ложа | 1300 мм |
| Вікова група | Для дітей і дорослих |
| Тип ложа | Сітка |
| Тип гамака | Двомісний |
| Матеріал ложа | поліамід |
- Ціна: 3 500 ₴









