Це ідеальне рішення для тих, хто любить комфортно проводити час, яке поєднує в собі зручність крісла і розслаблюючі властивості шезлонга.
Основні характеристики:
- Конструкція:
- Має похилу спинку, для забезпечення високого рівня комфорту.
- Довге сидіння дозволяє розмістити ноги в горизонтальному положенні.
- Матеріали:
- Рама виготовлена з дерева твердої породи (ясен).
- Сітчасте полотно сплетене ручним, безвузловим методом плетіння, з міцного та надійного канату
- Зручність:
- Підлокітники, підставки для ніг, висувний навіс для захисту від сонця - Призначення:
- Використовується на пляжах, біля басейнів, на терасах, у садах або навіть у внутрішніх приміщеннях.
Транспортується в розібраному вигляді .
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ReDes |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал каркасу | натуральне дерево |
| Максимально допустиме навантаження | 200 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Діаметр несучої труби | 70 мм |
| Опора | дугоподібна |
| Основа сидіння | натуральне дерево |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вікова група | Для дітей і дорослих |
| Тип ложа | Сітка |
| Матеріал ложа | поліамід |
| Каркас (стійка) | Не передбачено |
| Навіс | Не передбачено |
| Тип гамака | Одномісний |
| Довжина ложа | 1800 мм |
| Ширина ложа | 800 мм |
| Габаритні розміри гойдалки | |
| Ширина | 700 мм |
| Висота | 16 мм |
| Вага | 3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип гойдалки | Одномісна не розкладна |
| Комплектація гамака | |
| Чохол для зберігання і транспортування | Немає |
| Матрац | Немає |
| Габаритні розміри гамака | |
| Довжина: | 1400 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 600 ₴







